Kaspersky Forum_SRO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kaspersky Forum_SRO

Mnogo korisnih sadrzaja O Silkroad online i o samom Internet Klubu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 EUROPE IS COMMING!!!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
SRO FREAK
Admin
Admin
SRO FREAK


Broj poruka : 114
Godina : 43
Location : Hotan Palace
Datum upisa : 18.07.2007

EUROPE IS COMMING!!! Empty
PočaljiNaslov: EUROPE IS COMMING!!!   EUROPE IS COMMING!!! Icon_minitimeUto Jul 24, 2007 9:26 am

Konacno docekasmo i to dolazi evropa ako ne u pravom zivotu makar na SRO i sa tim smo zadovoljni.Promjenice su dosta stvari u igri,neke stvari ni ja ne kontam kako idu sada posle SRO Ev. update ali brzo cemo uci u stos vjerujem,ja sta god novo otkrijem a da nam nije poznato postovacu ovde a mozda otvorim novi topic EVROPA.Uglavnom dosta novih Charova,skillova,itema drugaciji sistem JOB-a ,znaci Thif,Hunter,Trader sve ide drugacije.Sada imaju i drugaciji stall sistem -network stall ili tako nesta se zove.Uglavnom svodi se na to(barem bi trebalo) da ne moras biti online kad stalujes.To ako su uspjeli rjesiti bice stvarno extra,mnogo lakse ces naci ono sto ti treba i po dobroj cijeni.Novi monsteri takodje dolaze a i novi Unique tako da ce se SRO pretvoriti (opet) u jednu zabavnu i nemoguce zaraznu igru.Takodje problem botova je rijesen bar za neko vrijeme jer sa Evropom svi ostali bot programi padaju u vodu i zastarjevaju ,odnosno ne mogu se vise koristiti.E sad koliko ce vremena trebati da izbace novog to je pitanje ali u svakom slucaju imacemo par sedmice lijepe igre,a mozda i Joymax stvarno rijesi pitanje botova za sva vremena.Sa ovim updateom gameplay postaje puno interesantniji,tako da mislim da ce se smanjiti i broj ljudi koji uopste zele korsititi botove,uglavnom su radili to zbog usranog gameplay-a dosadnih questova i slicno.Sada se stvari,cini mi se,mjenjaju.
GOOD LUCK IN EUROPE!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://kaspersky-klub.forumsr.com
Inf3cted
SRO Maniac
SRO Maniac



Broj poruka : 103
Datum upisa : 19.07.2007

EUROPE IS COMMING!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: EUROPE IS COMMING!!!   EUROPE IS COMMING!!! Icon_minitimePet Jul 27, 2007 11:49 pm

tek sad ovo vidim xD
malo kasnim ?
Nazad na vrh Ići dole
 
EUROPE IS COMMING!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» SRO EVROPA Comming -Link za download

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kaspersky Forum_SRO :: Generalno SRO-
Skoči na: