Kaspersky Forum_SRO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kaspersky Forum_SRO

Mnogo korisnih sadrzaja O Silkroad online i o samom Internet Klubu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Max-Unique Kill

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Caram
Bot Expert
Bot Expert
Caram


Broj poruka : 63
Datum upisa : 03.08.2007

Max-Unique Kill Empty
PočaljiNaslov: Max-Unique Kill   Max-Unique Kill Icon_minitimeNed Avg 12, 2007 4:32 am

1'st but not last ili sto bi se reklo po naski.

Gadan lik, budem ja njih jos - lol

Rokanje likova mozda izgleda lako kad ste High lvl, ali nije ovaj sumona neki koji bace na tebe fear i nemozes udarat nista - lol, ali moram se pohvalit rokno sam ga Metzger-u pred nosom, a caka je onda svi zele PvP s tobom ko da ce time ne dokazat - lool sva sreca ja nikad ne nosim cape, pa cak ni tada.

Bilo je to ovako:

U neke tamo rane jutarnje ili kasne vecernje sate kako vam draze zapicio se ja nakon lvl-upanja Academca na Uruchi(Bio sam u Samarkand-u, pa nisam stigo neki lik OdiSizz ili tak nes ga ubio na desnom krizanju dok sam ja po Den-u trazio/Doso on i na Cerberusa, al sam bio brzi - lol.)I tako to ja razocaran trazim di ga roknuli Uruchi-a kad ono stvori se Cerberus i ja odma Scroll, pa u HT-Samarkand i Constantinopol trcim ja tako preko mosta, pa malo dalje lijevo na mapi kad pocne kisa i sve se zacrni reko tu je al sigurno gro ekipe na njemu i tako ja njega odma zaskocio cak nisam ni Zerk imao (al da sam imao i zaboravio ga ukljucit ko prosli put na TG za jaja bi se objesio da je neko kill mazno/ili da nisam pogledao iza guza pa ga fulao ko Izy sta sam zajebo) tako da nisam tako lose ni proso i eto ga:

Max-Unique Kill Nenadjjebajaaoviostaliktj3

Max-Unique Kill Ubiosamcerbera1en3

Max-Unique Kill Ubiosamcerberaxq3
Nazad na vrh Ići dole
AMD
SRO Maniac
SRO Maniac



Broj poruka : 56
Godina : 34
Location : CRO - Rešetari
Datum upisa : 01.08.2007

Max-Unique Kill Empty
PočaljiNaslov: Re: Max-Unique Kill   Max-Unique Kill Icon_minitimeNed Avg 12, 2007 12:06 pm

Čestitam max!
Nazad na vrh Ići dole
Inf3cted
SRO Maniac
SRO Maniac



Broj poruka : 103
Datum upisa : 19.07.2007

Max-Unique Kill Empty
PočaljiNaslov: Re: Max-Unique Kill   Max-Unique Kill Icon_minitimePon Avg 13, 2007 2:57 pm

svaka cast:D
Nazad na vrh Ići dole
Caram
Bot Expert
Bot Expert
Caram


Broj poruka : 63
Datum upisa : 03.08.2007

Max-Unique Kill Empty
PočaljiNaslov: Re: Max-Unique Kill   Max-Unique Kill Icon_minitimeNed Okt 14, 2007 3:40 am

Evo jos jedan:

Max-Unique Kill Uruchinl2
Nazad na vrh Ići dole
Vega34
SRO Begginer
SRO Begginer
Vega34


Broj poruka : 34
Godina : 35
Location : Donwhang
Datum upisa : 31.08.2007

Max-Unique Kill Empty
PočaljiNaslov: Re: Max-Unique Kill   Max-Unique Kill Icon_minitimeNed Okt 14, 2007 10:52 am

svaka cast maxy za ove killove al zar si morao pisat onolike litanije gore za Cerberusa lol!
Nazad na vrh Ići dole
Caram
Bot Expert
Bot Expert
Caram


Broj poruka : 63
Datum upisa : 03.08.2007

Max-Unique Kill Empty
PočaljiNaslov: Re: Max-Unique Kill   Max-Unique Kill Icon_minitimeNed Okt 14, 2007 4:45 pm

Vega34 ::
svaka cast maxy za ove killove al zar si morao pisat onolike litanije gore za Cerberusa lol!

lol, ma to sam samo radi ugudjaja posto mi je bio prvi Unique, pa da osjetite ko da ste bili tamo.
Nazad na vrh Ići dole
AMD
SRO Maniac
SRO Maniac



Broj poruka : 56
Godina : 34
Location : CRO - Rešetari
Datum upisa : 01.08.2007

Max-Unique Kill Empty
PočaljiNaslov: Re: Max-Unique Kill   Max-Unique Kill Icon_minitimeNed Okt 14, 2007 5:10 pm

Gratz
Nazad na vrh Ići dole
Caram
Bot Expert
Bot Expert
Caram


Broj poruka : 63
Datum upisa : 03.08.2007

Max-Unique Kill Empty
PočaljiNaslov: Re: Max-Unique Kill   Max-Unique Kill Icon_minitimeNed Okt 14, 2007 11:11 pm

AMD ::
Gratz

THX trudim se - lol, jos TG i mozemo na Isy
Nazad na vrh Ići dole
Inf3cted
SRO Maniac
SRO Maniac



Broj poruka : 103
Datum upisa : 19.07.2007

Max-Unique Kill Empty
PočaljiNaslov: Re: Max-Unique Kill   Max-Unique Kill Icon_minitimeSre Okt 17, 2007 10:38 pm

Svaka castVery Happy
Nazad na vrh Ići dole
Caram
Bot Expert
Bot Expert
Caram


Broj poruka : 63
Datum upisa : 03.08.2007

Max-Unique Kill Empty
PočaljiNaslov: Re: Max-Unique Kill   Max-Unique Kill Icon_minitimeČet Okt 18, 2007 5:56 pm

Inf3cted ::
Svaka castVery Happy

Tvojim stopama - lol ;-)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Max-Unique Kill Empty
PočaljiNaslov: Re: Max-Unique Kill   Max-Unique Kill Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Max-Unique Kill
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» 666 guild unique kills

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kaspersky Forum_SRO :: Galerija SS-
Skoči na: