Kaspersky Forum_SRO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kaspersky Forum_SRO

Mnogo korisnih sadrzaja O Silkroad online i o samom Internet Klubu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Iskustvo sa SP farmingom

Ići dole 
+2
LoSmi_SeR-ZV
AMD
6 posters
AutorPoruka
AMD
SRO Maniac
SRO Maniac



Broj poruka : 56
Godina : 34
Location : CRO - Rešetari
Datum upisa : 01.08.2007

Iskustvo sa SP farmingom Empty
PočaljiNaslov: Iskustvo sa SP farmingom   Iskustvo sa SP farmingom Icon_minitimePet Avg 03, 2007 12:05 pm

Evo da započnemo razgovor o SP farmingu! Koja su vaša iskustva, problemi .... ?

Svi znamo da SP-a treba jako puno kroz cjelu igru od lvl-a 0 - 80, a farmiranje je nekima jako mrsko, a eto neki to i vole!

Evo ja sam počeo prije 4 dana da farmiram, kupio GT i SP ticket, podigao sam sve mastery-e na lvl 43 ( Pacheon, Cold, Lightning, Fire ) i podigao sve skilove i sad krećem skupljat SP bez trošenja! Trenutni gap je 8, a pošto sam lvl 51, a na lvl-u 52 me čeka sos bow iću sa kolegom na Edimu-e da mi pomogne doć na lvl 52 pa da mogu na penone!

Nešto najgore što možete radit je da malo držite gap 3 pa ga spustite do 5 i onda opet na 3 i tako stalno mjenjate! To sam se ja uvjerio jer sam 2 puta imao gap 7 pa ga spuštao na 2 .....

Da kažem niti sam dobivao pošteni sp niti exp! I sad sam čvrsto odlučio da uhvatim gap 9 i dok mi traje GT i SP ticket da farmiram! Mogu reći da mi je super ( odlično ) ovako farmirat, na Hashadama i Ishadama malo fali do 2 SP-a po kill-u, a za trajanje gt-a od 3 sata skupim 10%! Sasvim super, bar meni!
Nazad na vrh Ići dole
LoSmi_SeR-ZV
SRO Maniac
SRO Maniac
LoSmi_SeR-ZV


Broj poruka : 50
Godina : 29
Location : Zvornik
Datum upisa : 01.08.2007

Iskustvo sa SP farmingom Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskustvo sa SP farmingom   Iskustvo sa SP farmingom Icon_minitimePet Avg 03, 2007 5:18 pm

Ma meni se neda farmati..Dok je bio sada ovaj zadnji bot ja sam nakupio 10k sp i nisam moga vise nemam zivaca za to..Cim imam nesto malo SP-a ja to dizem..Ali sad se moram malo potruditi da opet nafarmam makar 10k sp da dignem zaostale magije..
Nazad na vrh Ići dole
Caram
Bot Expert
Bot Expert
Caram


Broj poruka : 63
Datum upisa : 03.08.2007

Iskustvo sa SP farmingom Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskustvo sa SP farmingom   Iskustvo sa SP farmingom Icon_minitimePet Avg 03, 2007 5:25 pm

Ja sam Farmao i to Gro u svog lika sam ulozio oko 180k SP-a i jos imam oko 10k Neiskoristenih SP-a, 67 sam lvl, GAP mi je 0 i mislim ga drzati to 71 lvl-a a onda opet GAP neka lagano raste, trenutno igram i sa Euro charom ali to samo radi Quest-ova tako da kad dodjem do lvl 40 i Maturiram u Academy, preselim se u Hotan, vracam se na Chinese lika i sredujem ga do jaja.
Nazad na vrh Ići dole
Inf3cted
SRO Maniac
SRO Maniac



Broj poruka : 103
Datum upisa : 19.07.2007

Iskustvo sa SP farmingom Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskustvo sa SP farmingom   Iskustvo sa SP farmingom Icon_minitimePet Avg 03, 2007 7:09 pm

Ma ko voli farmanje ^^
Najgori i najtezi dio igre..ali jbg mora se ponekad Smile
Za sada nemam problema sa sp...ali morati cu ofarmati barem malo..iako to mrzim ^^
Planirao sam do lv 72 igrati bez gapa ( sada sam 51 lv ) ali mislim da je to ne izvodljivo jer ce mi skilovi previse zaostajati
Nazad na vrh Ići dole
AMD
SRO Maniac
SRO Maniac



Broj poruka : 56
Godina : 34
Location : CRO - Rešetari
Datum upisa : 01.08.2007

Iskustvo sa SP farmingom Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskustvo sa SP farmingom   Iskustvo sa SP farmingom Icon_minitimeSub Avg 04, 2007 10:53 am

Ma vjeruj mi meni je zakon farmirat, jer kako sam krenuo, za 4 tjedna cu imati oko 60 - 70k sp-a! I sta onda? Cudo, gap 0 i da vidis kako ide lvl!

Ubijam dobre monstere, ispada dobar drop, skoro pa 2 sp-a po kilu .... ( zakonnnn )
Nazad na vrh Ići dole
SRO FREAK
Admin
Admin
SRO FREAK


Broj poruka : 114
Godina : 43
Location : Hotan Palace
Datum upisa : 18.07.2007

Iskustvo sa SP farmingom Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskustvo sa SP farmingom   Iskustvo sa SP farmingom Icon_minitimeSub Avg 04, 2007 11:30 am

Ma ja sam sjebao gap 8 nafarmao sam oko 25 k sp i iznervirao sam se jer su me ubili 2-3 put zbog DC pale .Jebi ga 2 sata grindam da dobijem 2% i onda to ode zacas zbog jebenog DC.Tako da sam podigao sad sve skills na max na 54 lvl,odnosno gap mi je 1 sad i imam oko 9k sp viska pa cu drzati GAP na 3 odprilke citavo vrijeme pa dokle doguram.
Nemam vremena da igram sad samo po 2-3 sata dnevno pa mi je bilo malo previse da farmam na gap-u 8 ili 9 ne bih dogurao da sl. lvl-a za mjesec dana mozda i vise a ne bih bog zna ni nafarmao sp tako da mi se nije isplatilo. rabbit
Nazad na vrh Ići dole
https://kaspersky-klub.forumsr.com
AMD
SRO Maniac
SRO Maniac



Broj poruka : 56
Godina : 34
Location : CRO - Rešetari
Datum upisa : 01.08.2007

Iskustvo sa SP farmingom Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskustvo sa SP farmingom   Iskustvo sa SP farmingom Icon_minitimeSub Avg 04, 2007 5:59 pm

Ja zasad imam oko 9k sp-a ufarmirano, i to sve za 3-4 dana sam uspio da nabavim! Sasvim sam zadovoljan i mislim farmirat dok god budem imo volje ili ti do 50-60k sp-a!
Nazad na vrh Ići dole
Inf3cted
SRO Maniac
SRO Maniac



Broj poruka : 103
Datum upisa : 19.07.2007

Iskustvo sa SP farmingom Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskustvo sa SP farmingom   Iskustvo sa SP farmingom Icon_minitimeSub Avg 04, 2007 8:18 pm

tako sam i ja planirao xD i na 13k odustao hehehe...kazu 13 nestretan broj...meni je bio Cool
Nazad na vrh Ići dole
AMD
SRO Maniac
SRO Maniac



Broj poruka : 56
Godina : 34
Location : CRO - Rešetari
Datum upisa : 01.08.2007

Iskustvo sa SP farmingom Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskustvo sa SP farmingom   Iskustvo sa SP farmingom Icon_minitimeNed Avg 05, 2007 1:15 am

Neznam sad na kolko cu odustat, trenutno imam 10,160 SP-a! Nadam se da necu odustat brzo!
Nazad na vrh Ići dole
Inf3cted
SRO Maniac
SRO Maniac



Broj poruka : 103
Datum upisa : 19.07.2007

Iskustvo sa SP farmingom Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskustvo sa SP farmingom   Iskustvo sa SP farmingom Icon_minitimeNed Avg 05, 2007 1:42 am

samo bjezi od 13k xD Smile
Nazad na vrh Ići dole
SRO FREAK
Admin
Admin
SRO FREAK


Broj poruka : 114
Godina : 43
Location : Hotan Palace
Datum upisa : 18.07.2007

Iskustvo sa SP farmingom Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskustvo sa SP farmingom   Iskustvo sa SP farmingom Icon_minitimePon Avg 06, 2007 10:07 am

AMD ::
Ma vjeruj mi meni je zakon farmirat, jer kako sam krenuo, za 4 tjedna cu imati oko 60 - 70k sp-a! I sta onda? Cudo, gap 0 i da vidis kako ide lvl!

Ubijam dobre monstere, ispada dobar drop, skoro pa 2 sp-a po kilu .... ( zakonnnn )
Pozz AMD kako je.
Znas kako ja sam farmao do neki 25 k sp,gap 8,i onda sam podigao sve sto mi treba od skilova na max i na gap1(trenutno 2) i bilo mi je ostalo oko 8 k sp viska,trenutno imam 9,5 sp i konstantno cu drzati gap 3 mislim da cu moci drzati taj tempo do 70 lvl i da mi nece faliti sp za skilove a i exp ce ici normalno.
Nekako mi je to mnogo lakse nago da farmam na 9 gapu i da dobijem laksi nervni slom zbog toga cyclops.
Javicu da li mi je uspjela taktika.
Nazad na vrh Ići dole
https://kaspersky-klub.forumsr.com
AMD
SRO Maniac
SRO Maniac



Broj poruka : 56
Godina : 34
Location : CRO - Rešetari
Datum upisa : 01.08.2007

Iskustvo sa SP farmingom Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskustvo sa SP farmingom   Iskustvo sa SP farmingom Icon_minitimeUto Avg 07, 2007 11:34 am

Ma joj znam ja to, iznerviram se i ja, al meni je oveko brže nakupit sp-ove jer imam i GT i SP ticket! A trenutno je stalno na 17k!
Nazad na vrh Ići dole
Caram
Bot Expert
Bot Expert
Caram


Broj poruka : 63
Datum upisa : 03.08.2007

Iskustvo sa SP farmingom Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskustvo sa SP farmingom   Iskustvo sa SP farmingom Icon_minitimeUto Avg 07, 2007 4:09 pm

Moram se pohvalit da moj Euro char ima GAP 4 i da cilja ne 9 - lol

Bit ce farmanja.
Nazad na vrh Ići dole
AMD
SRO Maniac
SRO Maniac



Broj poruka : 56
Godina : 34
Location : CRO - Rešetari
Datum upisa : 01.08.2007

Iskustvo sa SP farmingom Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskustvo sa SP farmingom   Iskustvo sa SP farmingom Icon_minitimeUto Avg 21, 2007 10:59 pm

Ljudi stali smo sa temom već na početku! Ima li kakvih novosti! Da li je netko krenuo farmirat?

Ja sam stao na 51k SP!
Nazad na vrh Ići dole
SRO FREAK
Admin
Admin
SRO FREAK


Broj poruka : 114
Godina : 43
Location : Hotan Palace
Datum upisa : 18.07.2007

Iskustvo sa SP farmingom Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskustvo sa SP farmingom   Iskustvo sa SP farmingom Icon_minitimeSre Avg 22, 2007 9:19 am

AMD ::
Ljudi stali smo sa temom već na početku! Ima li kakvih novosti! Da li je netko krenuo farmirat?

Ja sam stao na 51k SP!
Ja radim po onome sto sam napisao farmao sam do 25 k sp na gapu 8 pa od tada konstanto drzim gap 3, 60 sam lvl imam oko 18 k sp i sve skills na 57 lvl max.Za sad radi kako sam planirao a za posle cemo vidjeti mozda cu morati malo podici gap na vecem lvl recimo na 4 ali je i to puno lakse nego se patiti sa gapom 9 pogotovu sto nemam vremena bas puno da igram.
Svaka cast na skupljenim SP jos malo pa ces stici maxa Very Happy .
Pozz
Nazad na vrh Ići dole
https://kaspersky-klub.forumsr.com
AMD
SRO Maniac
SRO Maniac



Broj poruka : 56
Godina : 34
Location : CRO - Rešetari
Datum upisa : 01.08.2007

Iskustvo sa SP farmingom Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskustvo sa SP farmingom   Iskustvo sa SP farmingom Icon_minitimeUto Avg 28, 2007 11:50 am

Evo ljudi ja ukinuo gap na 0. Prije skidanja gaš-a 65k sp-a. Nakon skidanja 31k sp-a. I sad polako idemo dalje! Wink
Nazad na vrh Ići dole
Vega34
SRO Begginer
SRO Begginer
Vega34


Broj poruka : 34
Godina : 35
Location : Donwhang
Datum upisa : 31.08.2007

Iskustvo sa SP farmingom Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskustvo sa SP farmingom   Iskustvo sa SP farmingom Icon_minitimeNed Sep 02, 2007 6:42 am

hmm ja sam se iz farmo ko glupan i jos moram ja sam naime od 6-20lvl farmo imo sam bow i full sos opremu (i jos je imam Very Happy) tako da sam u strongholdu razbijo bandite i skupljo SP, a sa svojim 1. charom smo Caram i ja poceli farmat u isto vrijeme ja sam bio 32lvl, a on je bio mislim 42 i tako odemo mi malo da koljemo ali sam se ja malo previse trudio pa sam zaradio ban na 60k SP-a
Nazad na vrh Ići dole
LoSmi_SeR-ZV
SRO Maniac
SRO Maniac
LoSmi_SeR-ZV


Broj poruka : 50
Godina : 29
Location : Zvornik
Datum upisa : 01.08.2007

Iskustvo sa SP farmingom Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskustvo sa SP farmingom   Iskustvo sa SP farmingom Icon_minitimeSub Nov 10, 2007 7:00 pm

Evo na Poseidonu sam poceo igrati i 29 sam lvl i imam 13k sp-a.Neznam odprilike do koliko sp-a da idem,i neznam sta da radim,da li da uradim onako kao fear gap 3,ili kad nafarmam dovoljno sp-a spustim gap na 0 i krenem sa lvl-ima..Sta vi mislite ???Pozzz
Nazad na vrh Ići dole
Caram
Bot Expert
Bot Expert
Caram


Broj poruka : 63
Datum upisa : 03.08.2007

Iskustvo sa SP farmingom Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskustvo sa SP farmingom   Iskustvo sa SP farmingom Icon_minitimeSub Nov 10, 2007 7:52 pm

LoSmi_SeR-ZV ::
Evo na Poseidonu sam poceo igrati i 29 sam lvl i imam 13k sp-a.Neznam odprilike do koliko sp-a da idem,i neznam sta da radim,da li da uradim onako kao fear gap 3,ili kad nafarmam dovoljno sp-a spustim gap na 0 i krenem sa lvl-ima..Sta vi mislite ???Pozzz

Ja sam malo razmatrao sve to s farmiranjem i tako to i prakticki GAP se ne isplati radi dobivanja SP-a jer prakticki ne dobiva se toliko vise SP-a, ali caka je da sa vecim GAP-om dobivas sporije lvl dok SP ide, ako si Full STR krpaj se na Skill-ove za Weap i GAP sto manji da sto brze ides, uzmes 2 Mastery-a i letis ko zmaj.
Nazad na vrh Ići dole
LoSmi_SeR-ZV
SRO Maniac
SRO Maniac
LoSmi_SeR-ZV


Broj poruka : 50
Godina : 29
Location : Zvornik
Datum upisa : 01.08.2007

Iskustvo sa SP farmingom Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskustvo sa SP farmingom   Iskustvo sa SP farmingom Icon_minitimeSub Nov 10, 2007 10:36 pm

Caram ::
LoSmi_SeR-ZV ::
Evo na Poseidonu sam poceo igrati i 29 sam lvl i imam 13k sp-a.Neznam odprilike do koliko sp-a da idem,i neznam sta da radim,da li da uradim onako kao fear gap 3,ili kad nafarmam dovoljno sp-a spustim gap na 0 i krenem sa lvl-ima..Sta vi mislite ???Pozzz

Ja sam malo razmatrao sve to s farmiranjem i tako to i prakticki GAP se ne isplati radi dobivanja SP-a jer prakticki ne dobiva se toliko vise SP-a, ali caka je da sa vecim GAP-om dobivas sporije lvl dok SP ide, ako si Full STR krpaj se na Skill-ove za Weap i GAP sto manji da sto brze ides, uzmes 2 Mastery-a i letis ko zmaj.
Da,Full Str sam (GLAVIE),i znaci mislis da unistim gap i rokam 2 mastery-a,ja sam mislio jos jedno 10-ak hiljada i onda da odem odma na 50+,a ovako imam samo 13k,nije to nista Smile Idem jos 10-ak hiljada i onda gap 0 i dva mastery-a samo..Thx MAXE.Pozz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Iskustvo sa SP farmingom Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskustvo sa SP farmingom   Iskustvo sa SP farmingom Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Iskustvo sa SP farmingom
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kaspersky Forum_SRO :: SP farming,pitanja i diskusije-
Skoči na: