Kaspersky Forum_SRO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kaspersky Forum_SRO

Mnogo korisnih sadrzaja O Silkroad online i o samom Internet Klubu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Mastery lv 300

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Inf3cted
SRO Maniac
SRO Maniac



Broj poruka : 103
Datum upisa : 19.07.2007

Mastery lv 300 Empty
PočaljiNaslov: Mastery lv 300   Mastery lv 300 Icon_minitimePet Jul 27, 2007 1:03 am

Ovako...poceo sam fearu nesto pricati inagame ali nije to-to...niste dok se lijepo ne objasni...Smile
Dakle malo sam se raspitivao u vezi buducnosti silkroada...dosao sam do otkrica da ce na slijedecem updateu dici lv cap do 90...nakon toga planirano se dici lv cap do levela 150 ( sto zvuci strasno,i sto vecina nas koji ovo pisemo/citamo necemo postici )...
Uglvanom ja planiram doci do lv cap trenutnog tj. do 80 lv...trebati ce vremena ali polako:) mozda i malo dalje..vidjeti cemo^^

Dakle ovo je posveceno svima koji misle imati savrsen char. ( barem po meni ) ....dakle odnosi se na build PURE STR GLAVIE/FIRE...
Ovako meni je trenutno HEUKSAL lv 45- FIRE lv 45 i LIGHT lv 44 to mi vec zauzima 134/300 masterya...
Kada sam tek poceo planirao sam ovako...HEUKSLA,FIRE i LIGHT diici na lv 80...jer sam bio noob ^^ nedavno sam shvatio da ako to uradim neceu moci imati savrsen char. i max dmg.
Jer kada dodze lv 150...mastery ostaje na 300.... ne bi mogao imati sve na maxu; zato sam odlucio uraditi slijedece...
Spustiti light na lv 30 ( sad za sad )...jer i onako koristim samo trava walk i piercing seriju iz lighta....radi 2skilla nema smisla puniti mastery..a to ujedno i guta bezveze sp...
Dakle to cu uraditi i od sada cu samo razvijati Heuksla i Fire da bi mi ostalo jos mjesta za nove levele kada dodze taj update..
Planiram imati pure str. glavie/fire lv 150 sa skillovima HEUKSAL lv 150 i FIRE lv 150 to je tacno 300 mastery...i to je to ^^
Zasto imati samo heuksal i fire?
Odgovor je jednostavan..svaki lv huksala i firea koji dignes daje 1% jaci dmg....sto bi na kraju bilo WOW + svi skillovi na maxu...mislim da je to besmrtni build..u pvp ( a koliko znam svima je cilj pvp jer postoji lv cap )

Neda mi se vise tipkati ( i ovo sam glupo otpikao jer mi je nesto mrsko ) ...vlajda ce te skontati sta je autor htio reci lol!


Od skilova treba imati slijedece

HEUKSAL lv 80
Annihilating Blade Series ( nije pod moranjem,zbog low dmg. ali nekad zatreba )
Fanning Spear Series
Heuksal Spear Series ( nije pod moranjem,zbog low dmg. ali nekad zatreba )
Soul Departs Spear Series
Ghost Spear Attack Series
Chain Spear Attack Series
Flying Dragon Spear Series
Cheolsam Force Series (Passive)

FIRE lv 80
Fire Force Series
Fire Shield Series
Flame Body Series
Fire Protection Series
Flame Devil Force Series (Passive)

Sto se tice gapa....od pocetka pa do lv 80 treba cuvati na 3 sto donosi ukupno 252.038sp + malo sp farmanja i to je to Smile

Sto se tice sp/a potrebnog za ovaj build....on iznosi 305.814 sto je jako-jako puno^^



INTERSUJU ME VASA MISLJENJA ( zato sam ovo i pisao ) ...Smile
Nazad na vrh Ići dole
VirtuaL
Noob
Noob



Broj poruka : 9
Datum upisa : 20.07.2007

Mastery lv 300 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mastery lv 300   Mastery lv 300 Icon_minitimePet Jul 27, 2007 2:17 am

Hmmm, dobro je to napisano. Moja je namjera napucavat Heuskal i fire, a light necu toliko jermije tu samo bitno Grass walk. A heuskal je najbitniji i beznjega se nemoze, zato sve na na veci lvl napucavat. Barem ja tako mislim, ima svako svoje misljenje Very Happy
Ajde valjdace brzo ovaj 1.08, pa eto i mene u igru pozz i cujemo se Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Inf3cted
SRO Maniac
SRO Maniac



Broj poruka : 103
Datum upisa : 19.07.2007

Mastery lv 300 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mastery lv 300   Mastery lv 300 Icon_minitimePet Jul 27, 2007 6:08 am

hehehe...sad ce to jos par dana:)
Pa da light je skoro pa beskoristan....onaj skill je dobar sto pojacava mag.dmg i grass walk ostalo je smece...barem za glaviu 80% skillova ne valja:)

A naravno da je bolje imati heuksal i fire na 150...nego mjesati heuksal/fire/lighti cold...ondna neces imati max. dmg ^^
Nazad na vrh Ići dole
SRO FREAK
Admin
Admin
SRO FREAK


Broj poruka : 114
Godina : 43
Location : Hotan Palace
Datum upisa : 18.07.2007

Mastery lv 300 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mastery lv 300   Mastery lv 300 Icon_minitimeUto Jul 31, 2007 9:55 am

Malo kasnim sa komentarima ali imao sam nekih obaveza pa ne stigoh prije.Ovako ja planiram odprilike da uradim char.
Lighting max do 40 lvl ne dalje,heuksal max mastery i 5 skilova koje razvijam na maxu to su

Soul Departs Spear Series
Ghost Spear Attack Series
Chain Spear Attack Series
Flying Dragon Spear Series
Cheolsam Force Series
(mozda sam sta i zaboravio ali to je to mislim)
znaci ovo ostalo ne razvijam nista jer se jednostavno je moze stici sa sp da razvije covjek sve mozda nekad kad zakucam na 80 lvl i budem imao 200-300k sp viska Very Happy
Od fire samo Fire Force Series
Fire Protection Series
Imam ICE na 30 lvl i force na 29 lvl ali sve je to lako spustiti posle ako zafali za Mastery 300 sto rece inf odnosno za max damage.
Znaci i ako sta zajebete sad lako se moze ispraviti posle samo treba golda a toga ce biti na visem lvl.
Btw dobro uradjeno Inf3.
Pozz svima
Nazad na vrh Ići dole
https://kaspersky-klub.forumsr.com
Inf3cted
SRO Maniac
SRO Maniac



Broj poruka : 103
Datum upisa : 19.07.2007

Mastery lv 300 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mastery lv 300   Mastery lv 300 Icon_minitimeUto Jul 31, 2007 7:49 pm

Upravu si sto se tice skillova pravise ih razvijam..ali znas i sam da je svaki od njih dobar...
Mada sada prestajem skoro sve skillove razvijati...igrati cu na gapu 1-2 do levela 72...onda uzeti zadnje oruzje trenutno...glaviu naravno ^^ srediti je na +5 +6 i uzeti zadnji set garmenta i lagano farmati sp...i napucavati opremu...
Planiram ofarmati dovoljno sp da mogu kasnije kada dignu cap do 90 igrati bez gapa...mozda i vise jer sam cuo da u KSRO za kojih par dana dizu cap na 120...
Dobiti ce novu opremu 10-11-12 deg. kao i 2 nova podrucja za levelovanje i nova 2 unikatna cudovista ( imam negdje slike...ako nekoga interesuje samo reciite pa cu staviti )
Samo ne znam kada ce to stici do nas...mada nadam se da nece u narednih 5-6 mjeseci da mogu skupiti dovoljno golda i sp/a pa ce kasnije biti lakse igrati....cuo sam nekave glasine...kazu ljudi da ce trebati oko 5mjeseci igre da se digne sa lv 80 na 120....pa eto biti ce zanimljivo:)
igra ima buducnost predobru samo da je nekako ukloniti botove...mada jbg u svakoj online igrici ima citera...
Nadamo se boljim vremenima king
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Mastery lv 300 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mastery lv 300   Mastery lv 300 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Mastery lv 300
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kaspersky Forum_SRO :: Generalno SRO-
Skoči na: