Kaspersky Forum_SRO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kaspersky Forum_SRO

Mnogo korisnih sadrzaja O Silkroad online i o samom Internet Klubu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Party sistem

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
SRO FREAK
Admin
Admin
SRO FREAK


Broj poruka : 114
Godina : 43
Location : Hotan Palace
Datum upisa : 18.07.2007

Party sistem Empty
PočaljiNaslov: Party sistem   Party sistem Icon_minitimeČet Jul 26, 2007 9:39 am

Vjerovatno ste svi vidjeli Party monstere koji su puno jaci od obicnih i daju mnogo vise exp,sinoc smo ja i inf probali kako to ide.Fora je u tome da se napravi PT od 8 i da budu svi na istom mjestu treniranja,sto vise ljudi u pt vise PT mobova se spama,ja sam sa gapom 7 za obicnog pt monstera sa inf-om u pt(znaci djelio sam sa njim exp i sp) dobio cak 3 skill pointa i oko 0.03 exp sto je za ovaj GAP vise nego extra.
Juce je moj drug igrao na sparti i lvl-ovao kod penona u pt 4/8 za sat vremena je dobio oko 25-30% exp i oko 750sp pa gledajte kako to radi.
Znaci trebate naci sto vise igraca priblizno vas lvl otici na isto mjesto treniranja i vas exp i sp ce ici tako brzo da je to nemoguce,manji lvl kao 30-40 ce moci da dobiju lvl za 2-3 sata u pt 8/8 i par hiljada sp.Cini se nemoguce ali je tako.Probajte pa javite utiske.
NAPOMENA-samo pazite PT monsteri imaju mnogo vise HP od obicnih i imaju jaci napad,a gianti su posebna prica koliko su teski za ubiti ali zato bacaju dobre iteme.Meni je obicni PT monster dropa-o 3000 golda.
Pozzz nadam se da sam pomogao,probajte ovo pa javite.
Nazad na vrh Ići dole
https://kaspersky-klub.forumsr.com
Inf3cted
SRO Maniac
SRO Maniac



Broj poruka : 103
Datum upisa : 19.07.2007

Party sistem Empty
PočaljiNaslov: Re: Party sistem   Party sistem Icon_minitimeČet Jul 26, 2007 12:40 pm

hehe:)
Probao sam ja jucer..bilo nas je 5-6 u pt...priblizan lv i bili smo na istom mjestu:)
Ne znam kako ti je prijatelj dobio 25-30% jer sam ja dobio samo 7% za 1h igre ^^ a jos sam bio na gapu 2
Nazad na vrh Ići dole
SRO FREAK
Admin
Admin
SRO FREAK


Broj poruka : 114
Godina : 43
Location : Hotan Palace
Datum upisa : 18.07.2007

Party sistem Empty
PočaljiNaslov: Re: Party sistem   Party sistem Icon_minitimeČet Jul 26, 2007 1:41 pm

On je 50 lvl a bio je u PT sa 54-58 lvl a ubijalli su penone koji su 56 lvl ja mislim pa mozda je zbog toga bilo.Nisam siguran koliko je tacno dobio exp rekao sam 25-30% onako proizvoljno jer sam vidjeo da svaki sec maltene dobija po 0.04-0.05 i 1 sp a gledao sam mozda 15-ak min bilo je nemoguce stvarno kako brzo mu ide exp.
U svakom slucaju kada bi uspjeli naci PT 8/8 sa priblizno istim lvl-ima mislim da bi bas brzo isao exp mnogo brze nego sa bilo kojim helperom.Moracemo to probati ovih dana da skupimo ekipu i da pokusamo.
Pozzz
Nazad na vrh Ići dole
https://kaspersky-klub.forumsr.com
Inf3cted
SRO Maniac
SRO Maniac



Broj poruka : 103
Datum upisa : 19.07.2007

Party sistem Empty
PočaljiNaslov: Re: Party sistem   Party sistem Icon_minitimeČet Jul 26, 2007 6:37 pm

To je onda druga prica Smile
Juce smo ja i psychoo isli u partyu...ja sam ubijao one pt flowere od svakog killa ja sam dobijao 00.07% a on 00.30% jer je jbg 10 levela slabiji:)

Tako da je za 1h dobio 30 - 40% Very Happy Ide brze samo se ne isplati progutase potione....kada ih sam ubijas...jedino kada jedno pt cudoviste udara 5-6 ljudi onda se isplati svima
Nazad na vrh Ići dole
LoSmi_SeR-ZV
SRO Maniac
SRO Maniac
LoSmi_SeR-ZV


Broj poruka : 50
Godina : 29
Location : Zvornik
Datum upisa : 01.08.2007

Party sistem Empty
PočaljiNaslov: Re: Party sistem   Party sistem Icon_minitimeSre Avg 01, 2007 12:53 pm

Sinoc smo Lord_Sabra,Doria i ja na sparti isli u hunt na Shakrame u Pt od 8.Za nekih 20 min ubijanja ja sam dobio 5-7% a jos su me ubili jednom.Za njih dvojicu neznam posto su oni malo veci lvl :Doria je 68,Sabra 60 a ja 58 Very Happy.Mislim da je to extra stvar sto su napravili ali mene kao Full Int ako napadnu 2 ili vise pt monstera ja sam MRTAV.
Nazad na vrh Ići dole
SRO FREAK
Admin
Admin
SRO FREAK


Broj poruka : 114
Godina : 43
Location : Hotan Palace
Datum upisa : 18.07.2007

Party sistem Empty
PočaljiNaslov: Re: Party sistem   Party sistem Icon_minitimeSre Avg 01, 2007 2:39 pm

Ovaj PT sistem je stvarno extra ja sam juce gledao frenda onje 69 lvl na sparti u pt 8/8
isli su grindati na mobovima 75 lvl.U pt su bili likovi od 66-80 lvl i svi su udarali,nije ono da neki sjede i gledaju i sl. nego svi tuku dobio je za nekih 4-5 sati oko 25% lvl sto je na 69 extra.Napominjem da nije imao nikakav sp ili exp helper.Znaci fazon je samo naci dobar pt od 8 gdej su svi tu negdje slicna lvl i ici na par lvl-a vece mobove i exp naprosto leti.Skil pointsa ne znam koliko je dobio ali je i toga bilo dosta samo vidis kakd se pomice ona zuta linija svaki sec.
BTW konacno je rjesen Guild withdraw problem. PS(hvala bogu da su se sjetili)
Jos kad bi rjesili problem sa wepon stats-ovima sto su napravili bilo bi extra
Nazad na vrh Ići dole
https://kaspersky-klub.forumsr.com
Inf3cted
SRO Maniac
SRO Maniac



Broj poruka : 103
Datum upisa : 19.07.2007

Party sistem Empty
PočaljiNaslov: Re: Party sistem   Party sistem Icon_minitimeSre Avg 01, 2007 7:25 pm

Pa da...party sistem je dobar kada su svi tu negdje u par levela onda exp i sp raste...
A onako kada ides sa nekim ko je 10lv slabiji samo on dobija tebi se i ne isplati Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
LoSmi_SeR-ZV
SRO Maniac
SRO Maniac
LoSmi_SeR-ZV


Broj poruka : 50
Godina : 29
Location : Zvornik
Datum upisa : 01.08.2007

Party sistem Empty
PočaljiNaslov: Re: Party sistem   Party sistem Icon_minitimeSub Avg 04, 2007 2:16 pm

Mislim da su mnogi od vas primjetili onaj pt kad radis quest..Napravis party item auto share i kad neko sa tobom ubija pomaze ti da zavrsis quest..Meni su pomogli da pobije 1200 Shakrama drugovi iz guilda (NenadPrciv,magicDEX,fear4all)..I uradio sam quest za 2 dana uz pomoc njih i nisam ono igrao po citav dan nego nekih 2-3 sata..Hvala VAM
Nazad na vrh Ići dole
Inf3cted
SRO Maniac
SRO Maniac



Broj poruka : 103
Datum upisa : 19.07.2007

Party sistem Empty
PočaljiNaslov: Re: Party sistem   Party sistem Icon_minitimeSub Avg 04, 2007 3:25 pm

hehe..upravu si Smile
Meni je fear skupio 70 quest itema od white face spidera Smile
Nazad na vrh Ići dole
dejanzv
SRO Begginer
SRO Begginer
dejanzv


Broj poruka : 12
Godina : 55
Location : tunguzija
Datum upisa : 18.07.2007

Party sistem Empty
PočaljiNaslov: thx   Party sistem Icon_minitimePet Avg 24, 2007 7:10 pm

hvala Losmiju sti mo je pomoga zavrsiti quest danas na onim fuken maskama u pecini-4 sprat:D .hvala jos jednom Losmi:afro:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Party sistem Empty
PočaljiNaslov: Re: Party sistem   Party sistem Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Party sistem
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kaspersky Forum_SRO :: Silkroad Europe-
Skoči na: